Barion Pixel

Senior Sales Manager

Aktív álláshirdetésünk az alábbi linken érhető el.

A cégcsoport 14. kerületben található európai központi bemutatótermében kiemelkedően szép és vonzó munkakörnyezet vár. A cégben dolgozó csapattagok nagy hangsúlyt fektetnek a kiszámíthatóságra és következetességre. Olyan új kollégát keresünk, aki képes hosszútávon, folyamatosan jó teljesítmény nyújtani, melyet a fent leírtakon túl kiegyensúlyozott, stabil és jókedvű légkör megteremtésével támogatunk.

Dublino Business Showroom Mood_1200x628px_5.jpg

Főbb feladatok, munkák:

A Furlab csoport Közép-Európa egyik meghatározó vendéglátóipari és szálloda bútor kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja. Dublino márkanév alatt öt országban értékesíti, jelentős részben egyedi fejlesztésű, termékeit. Vevői között a célpiac valamennyi meghatározó szereplője megtalálható: a gasztro trend jelentős éttermeitől, a népszerű szórakozóhelyeken át, a magas presztízsű hotelláncokig. Mind az öt európai képviseletünk saját bemutatóteremmel rendelkezik.

Jelenleg budapesti értékesítő és design tanácsadó csapatunkba keresünk Senior sales manager pozícióba motivált kollégát.

Az álláshoz tartozó:

  • Kollégánk feladata a kis-és nagykereskedelmi értékesítési osztályunk mindennapi munkájának támogatása, a nemzetközi partnerek budapesti irodában történő teljes körű kiszolgálása a Beszerzési Csoporttal szorosan együttműködve.
  • Az értékesítési folyamat teljes körű koordinációja, a Megrendelő partnerekkel törté folyamatos kapcsolattartás.
  • Személyes, telefonos, elektronikus tanácsadás, árajánlatok készítése,
  • Megrendelések teljes körű kezelése, követése, feldolgozása,
  • Szerződések előkészítése és kezelése, továbbá a kapcsolódó vevőszámlák, szállítólevelek készítése,
  • Gyártói megrendelések előkészítése a Beszerzési Csoporttal együttműködve.
  • Gyártói adatok pontos karbantartása, frissítése online felületeinken.
  • Folyamatos beszállító árlista frissítés.
  • Gyártói információk szakszerű kezelése, karbantartása
  • Hétvégi munkavégzés (rendezvények esetén, alkalmanként)
  • Meglévő ügyfélkörrel rendelkezünk, NINCSENEK "hideghívások"

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középszintű angol nyelvtudás, írásban és szóban.
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete, az excel program magas szintű ismerete,
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, alapbér + (próbaidő után) jutalék
  • Stabil megbízható 20 éves cégháttér
  • Meglévő nagykereskedelmi és lakossági ügyfélkörrel rendelkezünk, nem call center munkatársat keresünk(!)
  • Egyéni fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos motiváló csapat,
  • Teljes munkaidő,
  • Budapest XIV. kerületi munkavégzés
  • Színvonalas dekoratív munkakörnyezet
  • Céges telefon
  • Díjmentes Nespresso kávé pult
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Cégen belüli szakmai továbbképzés
  • Céges laptop

Jelentkezésed elküldheted az info@dublino.hu email címre is, fényképes önéletrajz csatolásával.

MIÉRT A DUBLINOT VÁLASZD?

Dublino minőségi
Minőségi design bútorok, széles választék

Kínálatunkban exkluzív, a 2022-es legújabb design trendeknek megfelelő, strapabíró és elegáns beltéri és kültéri székek közül válogathatsz.

Dublino mennyiség
A nagy mennyiség specialistája

Cégünk kifejezetten vendéglátóipari egységek és közületek igényeire specializálódott.

Dublino raktárkészlet
Raktárkészletről, akár azonnal is!

Állandóan frissített raktárkészletünknek köszönhetően, akár azonnali rendelési igényeknek is eleget tudunk tenni.

Dublino Speciális igények
Speciális igények kiszolgálása

Terasz bútorok egyedi igényekre szabva. Különleges igényed lenne? Kérd egyedi árajánlatunkat!